Thermex


Сортування: orderby Кількість:
Знятий з виробництва
Код товару: 810948

Виробник: Thermex
Розміри : 340x350x845
Об`єм : 50 л
ТЕН : відкритий
Потужність, кВт) : 2.1 - 2.3
Знятий з виробництва
Код товару: 810940

Виробник: Thermex
Країна виробник : Росія
Розміри : 410x420x885
Об`єм : 80 л
ТЕН : відкритий
Потужність, кВт) : cвише 2.3
Знятий з виробництва
Код товару: 810938

Виробник: Thermex
Країна виробник : Росія
Розміри : 493x270x1025
Об`єм : 80 л
ТЕН : відкритий
Потужність, кВт) : cвише 2.3
Знятий з виробництва
Код товару: 810935

Виробник: Thermex
Країна виробник : Росія
Розміри : 436x235x887
Об`єм : 50 л
ТЕН : відкритий
Потужність, кВт) : cвише 2.3
Знятий з виробництва
Код товару: 810927

Виробник: Thermex
Країна виробник : Росія
Розміри : 450x470x530
Об`єм : 50 л
ТЕН : відкритий
Потужність, кВт) : 1. Я - 2

Компанія відома завдяки цілому ряду вироблених торгових марок, серед яких thermex - одна з найбільш популярних і престижних в світі.
Основа ідеології компанії - "орієнтування на споживача". Це означає розуміння потреб ринку і задоволення їх за мінімально короткі терміни.
Постійно удосконалюючи свою продукцію, LORENZI GROUP стала першою в світі компанією, яка запропонувала покупцеві водонагрівач з унікальним стеклофарфоровим покриттям, що забезпечило високу якість, доступне всім.
Починаючи з 1995 водонагрівачі thermex виходять на Російський ринок. У Санкт-Петербурзі відкривається центральний офіс компанії «ТЕРМЕКС» і з липня 1996 починається реалізація стратегії розвитку продажів через активні маркетингові та рекламні заходи. З листопада 1997 року thermex стає абсолютним лідером продажів в Північно-Західному регіоні. Надалі компанії розширює свій асортимент і з 1998 виводить на російський ринок проточні водонагрівачі компанії REDRING ELECTRIC LIMITED (Англія). З 2000 року керівництво компанії приймає рішення про створення міжнародної мережі представництв «ТЕРМЕКС» в Росії і країнах СНД. Відкриваються представництва в Москві, Саратові, Новосибірську, Єкатеринбурзі в Воронежі, Уфі, Самарі, Хабаровську, Казані, Ростові-на-Дону., А також в країнах СНД - Білорусі та Молдові.

«Thermex» стає лідером з продажу в Росії. Паралельно йде активний розвиток продажів в країнах СНД.

Щороку число представництв зростає. У 2002 році відкриваються представництва в Волгограді, Краснодарі, Пермі, Красноярську.

Компанія «ТЕРМЕКС» в співдружності з британським виробником EDISSON Co відкриває ліцензійну збірку англійських проточних водонагрівачів EDISSON в Росії.

В рамках розширення бізнесу з 2003 року компанія «ТЕРМЕКС» запускає виробництво в Росії. Починається випуск водонагрівачів з внутрішнім баком з нержавіючої сталі ТЕРМЕКС STAINLESS.G.5 використовуючи при цьому найсучасніше обладнання з застосуванням унікальної технології зварювання «G.5».

У 2005 році ДК «ТЕРМЕКС» пропонує ринків Росії і країн СНД революційно новий хіт - суперплоскі водонагрівачі з внутрішнім баком з нержавіючої сталі ТЕРМЕКС STAINLESS.G.5 серій FLAT і FLAT DIAMOND. Розробляє нову серію системних проточних водонагрівачів EDISSON System. Готує до випуску технічну новинку - які не піддаються корозії і швидко гріють воду проточно-накопичувальні водонагрівачі EDISSON Light.

Група компаній «ТЕРМЕКС» визнана найбільшим імпортером і дистриб'ютором водонагрівальної техніки в Європі. 25 представництв компанії представляють собою найширшу мережу в Росії і країнах СНД, забезпечуючи домінуюче становище компанії на водонагрівальної ринку.


У 2006 році компанія ТЕРМЕКС, спеціалізований виробник водонагрівачів, розширила свій модельний ряд новою серією водонагрівачів SLIM HIT з покриттям внутрішнього бака біостеклофарфора. Основною відмінністю моделей нової серії від моделей популярної серії HIT є "витончена форма". Діаметр водонагрівачів SLIM HIT всього 36,8см.

У 2007 році компанія «Термекс» знову випускає новинку. Це водонагрівач нової серії SPRINT. Тепер топ моделі стали доступні! Основною перевагою серії SPRINT є рекордно висока швидкість нагріву води.

За загальним визнанням «ТЕРМЕКС» - компанія № 1 на ринку водонагрівальної техніки.