Бібліотека

Як вибрати … ?

Заходячи в магазин, більшість людей відразу ж втрачається у виборі тієї чи іншої сантехніки. Достаток різних функцій і можливостей настільки великий, що в таких питаннях необхідно заздалегідь підготуватися і визначитися. В цьому і допоможе наш розділ.

Це корисно знати

Ми хочемо надати Вам підбірку статей, які на наш погляд будуть цікаві багатьом. Ви дізнаєтеся про деякі особливості різних виробів, які є невід'ємною частиною ванної кімнати. Починаючи з історії виникнення і закінчуючи сучасними тенденціями.

Інструкції

Якщо у вас виникли питання по установці або експлуатації будь-яких виробів придбаних в нашому магазині, то в цьому розділі Ви зможете знайти відповіді. Докладні інструкції і схеми покажуть Вам як встановити та налаштувати свою покупку навіть без залучення майстра.

Аксесуари

Інструкції до аксесуарів

Інсталяції

Інструкції по установці монтажних модулів

Санфаянс

Інструкції з монтажу умивальників, п'єдесталів, унітазів ...

Ванни

Інструкції з монтажу акрилових і гідромасажних ванн

Змішувачі

Інструкції з монтажу і експлуатації змішувачів і термостатів

Кахельна плитка та керамограніт

Рекомендації з укладання і експлуатації кахельної плитки і керамограніта.

Душові кабіни та бокси

Інструкції з монтажу і експлуатації душових кабін і гідромасажних боксів

Сервіс

Адреси та телефони регіональних сервісних центрів різних марок продукції. А так же інструкції з повернення товару виробнику, інструкція по заміні гарантійного талона, та інша корисна інформація

Поради сантехніка

На тлі сучасних технологій далеко не кожен знає як необхідно доглядати і проводити дрібний ремонт сантехнічних виробів. У більшості випадків ми викликаємо сантехніка! Хоча все що він зробить, ми можемо провести самостійно, заощаджуючи при цьому не тільки гроші, але і час.