Болонья (Італія)

Cersaie вважається однією з найбільших світових виставок кераміки і аксесуарів для будівельної індустрії і устаткування для ванних кімнат. Фахівці галузі жартівливо називають цю подію "тижнем керамічної моди", що не може не говорити про його рівні і значущості для галузі.

Франкфурт (Німеччина)

Найбільша виставка санітарних технологій, вентиляції та кондиціонування повітря проходить раз на два роки і є єдиним форумом інновацій і передових напрямків, дійсно, що охоплює весь світ.

Москва (Росія)

Сьогодні MosBuild - це найбільше в Європі і найавторитетніша професійний захід, все 15 років наочно демонструє тенденції російського і світового будівельного ринку, в повній мірі відображає його потенціал, спади і підйоми.

Валенсія (Іспанія)

Cevisama - провідна міжнародна виставка в Іспанії для всіх суміжних секторів будівництва (керамічна плитка, черепиця, цегла, сантехніка, кріпильні деталі, прилади, обладнання, сировина, фрита, скло). Саме вона з 1983 року визначає тенденції і стандарти в будівельній галузі.

Гуанчжоу (Китай)

Canton Fair (Кантонська ярмарок) - найбільша виставка Південно-Східної Азії, що представляє весь асортимент експортної та імпортної продукції Китаю. Сюди привозять свою продукцію зарубіжні експоненти

Спецпропозиція

Спеціальні пропозиції для наших партнерів.