SoloPlast


Сортування: orderby Кількість:
Замовний
Код товару: 710415
31 грн

Виробник: SoloPlast
Тип : Кріплення
Знятий з виробництва
Код товару: 710479

Виробник: SoloPlast
Тип : Кріплення
Sale
Код товару: 710410
12 грн

Виробник: SoloPlast
Тип : Кріплення
Код товару: 710409
26 грн

Виробник: SoloPlast
Тип : Кріплення

Історія лідера по виробництву продукції з пластмас SoloPlast

SoloPlast - торгова марка, що представляє продукцію заводу «Полімердеталь», розташованого в Солонянському районі Дніпропетровської області. З часів заснування (в 1991 році) підприємство безупинно нарощує виробничі потужності і розширює асортимент товарів санітарно-технічного призначення.

Бренд SoloPlast є лідером в Україні з виробництва такої продукції:

  • сифони і кріплення для унітазів, раковин, мийок, ванн і душових кабін;
  • змивна і удавана арматура до зливних бачків;
  • душові трапи;
  • відводи під каналізацію.

Завод виробник має новітнім обладнанням та кваліфікованим персоналом, але основний посил підприємства полягає в використанні виключно безпечного і якісного сировини і суворому контролі якості продукції, що випускається. SoloPlast не перестає покращувати готові вироби і розробляти нові.

Надійні кріплення SoloPlast за найвигіднішими цінами

Продукція бренду користується широким попитом серед великих підприємств, будівельних компаній, а також приватних осіб під час побутового ремонту, установки або заміни систем водовідведення та виробниками металевих і керамічних санітарно-технічних приладів.

Весь асортимент товарів SoloPlast проходять суворий контроль якості за вимогами міжнародних та вітчизняних стандартів, продукція від виробника яскраво відрізняється високою якістю, довговічністю, легкістю монтажу, доступними цінами і зручною упаковкою.

Сьогодні продукцію вітчизняної торгової марки можна купити в мережі магазинів сантехніки і кахлю «Новий Світ», оформити доставку в інші міста України або ж забрати в Дніпрі.