A. ПРИСТРІЙ КЛАПАНА
- Кінець з різьбленням
- Стінка резервуара
- Труба
- Поплавок
- Регулюючий болт
- Важіль
- Головка
B. ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ВОДОПРОВІДНОЇ СИСТЕМІ
- Клапан необхідно під'єднати до водопровідної системи за допомогою еластичного шланга з торцевої прокладкою ущільнювача (перед користуванням необхідно обов'язково перевірити герметичність з'єднання).
- Під час привинчивания шланга до нарізної кінця клапана (1) необхідно звернути особливу увагу на правильність положення клапана клапан повинен працювати в вертикальному положенні жоден з інших елементів (особливо поплавок (4) або регулюючий болт (5)) не може стикатися з іншими складовими елементами резервуара.
- Під час під'єднання клапана до водопровідної системи не рекомендується застосовувати занадто велику силу, тому що це може привести до поломки клапана, витік води з резервуара і затоплення квартири (!).
- У разі потреби необхідно за допомогою регулюючого болта (5) встановити правильний рівень води в резервуарі. У разі підвищення рівня води в резервуарі необхідно звернути увагу на те, щоб не дійшло до переливу води через переливну трубу спускного клапана.
C. УСУНЕННЯ НЕСПРАВНОСТЕЙ
У разі, коли клапан не перекриває струмінь води або напускає воду:
- Необхідно перевірити правильність установки клапана в вертикальному положенні (переконайтеся, що поплавок не блокується на стінці або іншому елементі резервуара).
- Необхідно перевірити, чи не накопичуються чи на гумовій мембрані всередині головки забруднення або кам'яний осад в разі потреби очистіть або замініть мембрану.
- Необхідно переконатися, що ситечко, що знаходиться всередині нарізної кінця клапана (1), що не засмічений.
ВНИМАНИЕ : Виробник не гарантує належного функціонування клапана в разі користування забрудненою водою або попадання в резервуар їдких хімічних речовин (напр., що містять сполуки хлору або подібних).